درباره ما 
گروه تولیدی  پاپیا فعالیت خود را از سال 1386 با نمایندگی انحصاری وپخش واکس با برندهای معتبر پنگوئن ترک و واکس کیوی در بازار، گام در این عرصه نهادند این امر باعث ارتباط مستقیم با صنعت کفش و آشنایی با نیازهای این صنعت در ارائه استاندارد سازی کفش با استفاده از کفی گردید .
گروه تولیدی پاپیا در ابتدا با واردات کفی های طبی از کشور ترکیه و چین کار خود را آغاز نمودند و با توجه به ارق ملی و ایجاد شغل در داخل کشور با جایگزین کردن ماشین آلات با تکنولوژی روز دنیا تولید کفی های طبی را در ایران آغاز نمود و هم اکنون در زمینه ی تولید کفی های پلی اورتان ، & nbsp ; EVA و اسفنج در انواع کفی های طبی عمومی و ارتوپدی تخصصی فعالیت دارد .
حضور گسترده در نمایشگاههای تخصصی کفش و ارتوپدی در داخل و خارج از کشور و استفاده از نیروهای فنی و کار آزموده در این رشته باعث بروز شدن این صنعت و سبب معرفی روز افزون قابلیت های مجموعه در کشور شده است .
دریافت مدارک استاندارد CE اروپا وISO9001، ISO13485،ISO10004 وهمچنین ثبت طرحهای صنعتی و اختراع در اداره ی مالکیت فکری و صنعتی ایران، افق گسترده ای به روی گروه تولیدی  پاپیا باز نمود که علاوه بر تداوم موقعیت های فعلی در کشور زمینه های رقابت با سایر تولید کنندگان برون مرزی نیز عرضه شود.
گروه تولیدی پاپیا با استفاده از خرد جمعی ومدیریت دانش بنیان و استفاده از افراد متخصص و متعهد در زیر شاخه های مجموعه در حال گسترش زمینه ی کمی و کیفی محصولات بوده و باعث پیشرفت روز افزون و برنامه ریزی منسجم برای اهداف میان مدت و بلند مدت گروه شده است.
اخطار
خیر
بله